Nuolatinis tobulėjimas, dinamika, naujos patirtys ir žinios, klaidos ir atradimai, bendras darbas ir žinių sinergija – tai kas mus įkvepia ir suteikia IT sistemoms “gyvybę”. Net labai sudėtingų sistemų diegimas ir naudojimas tampa paprastu, lengvai suprantamu ir valdomu, kai komandą vienija aiškaus tikslo siekimas.
InnoForce Group – įmonių grupė, teikianti kompleksines IT paslaugas ir modernius sprendimus valstybinėms organizacijoms ir privačioms įmonėms.

Lietuvoje UAB “InnoForce” yra SAP VAR Gold Partnerė ir sertifikuotas SAP gamintojo techninės priežiūros centras PCoE (Partner Centre of Excellence) SAP Business All-in-One, SAP HANA, SAP Analytics, SAP Mobile Platform srityse. Esminės kompetencijos sritys yra finansų valdymo, viešojo sektoriaus ir sveikatos sektoriaus valdymo sprendimų kūrimas ir diegimas.

Mūsų komandos patirtį ir pasiekimus jau įvertino Lietuvos, Norvegijos, Belgijos, Kazachstano klientai, patikėdami mums sukurti ir įdiegti reikšmingas informacines sistemas. Per penkerius veiklos metus esame sėkmingai įvykdę daugiau nei 50 įvairių projektų, 2016 metais InnoForce pateko tarp 150-ies sparčiausiai augusių Lietuvos įmonių “Gazelės 2016” sąraše.