SAP

Didžiausia Europoje ir ketvirta pagal dydį pasaulyje programinės įrangos kompanija. Ši Vokietijoje įkurta aukštųjų technologijų gigantė, inovacijas pasaulio rinkai pristato jau daugiau kaip 40 metų, o savo padalinių tinklą valdo daugiau kaip 80 šalių. SAP kuria duomenų apdorojimo sistemas, programas ir produktus, skirtus visų esminių verslo procesų planavimui, valdymui ir analizei. SAP produktai padeda įvairiaus pobūdžio ir dydžio (valdžios ir mokymo institucijoms, ne pelno organizacijoms, privačioms tarptautinėms ar mažoms įmonėms, ar atskiriems jų padaliniams) įmonėms tapti produktyvesnėms, efektyvesnėms, pelningesnėms bei tvaresnėms. Šios IT kompanijos sukurtomis aplikacijomis ir paslaugomis pasaulyje naudojasi daugiau kaip 248,500 klientų.

DELL EMC

Būdama Dell Technologies grupės nare, Dell EMC teikia rinkai kompleksinius IT infrastruktūros sprendimus, įgalinančius organizacijas kurti ir diegti skaitmeninę aplinką, inovacijas bei saugoti ir valdyti esminį organizacijų turtą – informaciją. Dell EMC teikia klientams dviejų kompanijų Dell ir EMC sukauptą patirtį, žinias ir geriausius sprendimus integruotos infrastruktūros (converged infrastructure), duomenų saugyklų, kibernetinio saugumo, debesijos ir didelių duomenų masyvų (big-data) srityse. Dell EMC integruotos infrastruktūros sprendimai yra sertifikuoti ir optimaliai pritaikyti SAP HANA veikimui.

SAILPOINT

Skaitmeninio saugumo pionierė, kurianti įvairaus saugumo sprendimus ir produktus. SailPoint kompanijos produktai padeda valdyti riziką ir apsaugoti IT infrastruktūrą įmonėms bei organizacijoms visame pasaulyje.