Jūsų įmonės grynosios pardavimo pajamos 2016 metais viršijo 700 000 Eur, o jūs dar neturite i.SAF ir SAF-T duomenų rinkmenos generavimo įrankio? Nedelskite!

Dauguma turbūt jau žinote, kad pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. liepos 1 d. nutarimą Nr. 699, pelno siekiantys juridiniai asmenys (apskaitos registrus sudarantys techninėmis priemonėmis) turi būti pasirengę teikti buhalterinės apskaitos dokumentų duomenis standartinėje apskaitos duomenų rinkmenoje nuo 2018 m. sausio 1 d., jeigu jų grynosios pardavimo pajamos 2016 m. viršijo 700 000 Eur, o nuo 2019 m. sausio 1 d. – jeigu 2017 m. viršijo 300 000 Eur.

InnoForce jums gali pasiūlyti klientų jau išbandytą ir SAP ERP sistemose sėkmingai veikiantį įrankį, kurio pagalba reikalaujamų duomenų pateikimas į Valstybinę mokesčių inspekciją arba išoriniams auditoriams gali būti atliekamas tiesiog vieno mygtuko paspaudimu. Šis technologinis sprendimas visiškai užtikrina informacijos saugumą!

Mūsų specialistai pradėjo gilintis į SAP sistemos parengimo i.SAF ir SAF-T duomenų rinkmenos generavimui klausimą dar 2016 m. pradžioje. Gavę gamintojo SAP SE sutikimą naudotis visa kitose šalyse sukaupta žinių baze bei patirtimi, sukūrėme standartizuotą Lietuvos rinkai pritaikytą i.SAF ir SAF-T duomenų rinkmenos generavimo SAP sistemose įrankį, kuris tenkina visus Valstybinės mokesčių inspekcijos keliamus reikalavimus. Mūsų sukurtas įrankis yra pačios “motininės” apskaitos sistemos, šiuo atveju – SAP, priedėlis, glaudžiai susietas su pačia apskaitos sistema ir įdiegtas centralizuotai. Tai reiškia, kad jis yra saugus ir patikimas visoms didelėms įmonėms, kurios centralizuotai valdo savo IT išteklius ir teikia prieigą prie sistemos daugelyje šalių esantiems filialams ar antrinėms įmonėms. Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad Lietuvoje taikomas SAF-T reikalauja bene didžiausios apimties duomenų pateikimo lyginant su kitomis šalimis, todėl mūsų sukurtas įrankis yra optimizuotas ir pritaikytas itin didelių apimčių duomenų kiekiams konvertuoti į SAF-T.

Šiuo metu mūsų sukurtu įrankiu jau naudojasi kelios dešimtys tiek Lietuvos, tiek tarptautinių kompanijų.

Jeigu susidomėjote, daugiau informacijos galite rasti: https://www.saftsap.com/