SAP verslo valdymo sistemos sprendime UAB “InnoForce” įgyvendina SAF-T, i.SAF ir i. VAZ duomenų rinkmenos automatizuoto parengimo projektą. 

“InnoForce”, būdama SAP Value Added Reseller partnere, su bendrove SAP pasirašė techninio palaikymo susitarimą, kurio apimtyje bendradarbiauja su SAP perimdama patirtį iš jau buvusių SAF diegimų kitose šalyse ir pritaikydama sprendimą pagal Lietuvos valstybinės mokesčių inspekcijos apibrėžtą formatą. 
SAF-T standartinė duomenų rinkmena skirta duomenų pateikimui iš įmonių į Valstybinę mokesčių inspekciją arba išoriniams auditoriams. Standartas priimtas OECD šalyse.  i.SAF ir i. VAZ duomenų rinkmenos skirtos duomenų pateikimui iš įmonių į Valstybinę mokesčių inspekciją įgyvendinant i. MAS programą.

Lietuvoje i.SAF ir i. VAZ ir SAF-T duomenų rinkmenos 2015 m. buvo įteisintos kaip privalomos teikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.  Per artimiausius metus šias duomenų rinkmenas Valstybinei mokesčių inspekcijai turės teikti dauguma ūkio subjektų. 

 i.SAF ir i. VAZ SAF-T duomenų rinkmenos automatizuoto parengimo projektą numatoma baigti iki to laiko, kai pirmosios įmonės privalės pradėti teikti duomenis numatytu formatu, t.y. atitinkamai iki 2016 m. lapkričio 20 dienos ir 2017 m. sausio 1 d.